Rozmowa z pisarką Martą Nowik – link do nagrania

Niebawem na rynku pojawi się najnowsza książka Marty Nowik „Noc spadających gwiazd”. Wydawca zapowiada ją jako kolejny romans, który wypłynął spod pióra autorki:

Jeden wieczór zmienia życie dwóch mieszkanek spokojnego dotąd miasteczka.
Przyjaciółki Aleksandra i Natalia mieszkają w Zalesianach, niewielkim miasteczku, gdzie życie toczy się leniwym rytmem. Jeden suto zakrapiany wieczór staje się dla obu kobiet źródłem nieprzewidzianych kłopotów. Po kilku tygodniach na ulicach pojawiają się bilbordy ze zdjęciem tańczącej na moście Oli w wyzywającej kreacji. Wkrótce okazuje się, że w jeszcze większe kłopoty wpadła Natalia, która feralnej nocy zaszła w ciążę i nie ma pojęcia, kto jest ojcem. Chcąc uniknąć skandalu, dziewczyna postanawia wyjechać z miasteczka i oddać swoje dziecko do adopcji. Tymczasem Aleksandra nawiązuje kontakt z poszukującym jej tajemniczym adoratorem, którego poznała na pamiętnej imprezie. Żadna z kobiet nie podejrzewa, jak bardzo kręte ścieżki przygotował dla nich los i jak wiele niebezpieczeństw jeszcze na nie czeka…

Z okazji premiery „Nocy spadających gwiazd” zapytałem autorkę o jej najświeższą publikację oraz dwie poprzednie – „Marzenia spełniają się jesienią” oraz „Kiedy czasu już dla nas nie będzie”. Rozmowa znajduje się pod tym LINKIEM

Kto to jest Marta Nowik?

Marta Nowik jest pisarką, która pochodzi z Białegostoku. Ukończyła studia na kierunkach: f. polska, pedagogika resocjalizacyjna oraz teologia, a także studia podyplomowe na kierunku relacje interpersonalne i profilaktyka uzależnień, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, bibliotekoznawstwo i informacja naukowa, autyzm oraz oligofrenopedagogika.
W swojej karierze zawodowej pracowała jako nauczycielka, redaktorka, korektorka oraz copywriter. Jej pisarki debiut miał miejsce w 2022 roku. Od tego czasu opublikowała trzy książki.

Marta Nowik – gdzie kupić książki autorki?